czwartek, 14 marca 2013

Bochaterowie

Marlena ,,Mirror" Mcklark - 17-letnia dziewczyna z marzeniami. Mieszka w Sosnowcu w Polsce. Jej najlepszą przyjaciółką jest Anabell. Ma młodszego o dwa lata brata Konrada. Mieszka z nim w domku, ale niedługo przeprowadzają się z Anabell do Londynu. Gra na gitarze,pianinie i trochę śpiewa, ale tylko dla siebie. Jest szalona i pomysłowa.

Anabell ,,Ann" Hall - Jest starsza od Mirror o dwa miesiące. Lubi sobie poszkicować i czasem potańczyć. Pojedzie z Mirror do Londynu, gdzie jej życie przekręci się o 180 stopni.

Konrad ,,Koni" Mcklark - Młodszy brat Marleny. Tańczy hip-hop i gra na gitarze elektrycznej. Jest największym ciachem w szkole. On wciąż szuka tej jedynej. Słucha Red Hot Chilli Peppers i Nirvany. Pojedzie do Londynu z Mirror i Anabell.

Renesmee ,,Nessie" Red.- przyjaciółka Mirror, Konrada, i Ann z Polski. Słucha metalu i regge . Jest starsza od Mirror o siedem miesięcy. Traktują się jak siostry, dlatego rozłąka źle im robi.Chce zostać choreografką i Tancerką Hip-hop. Gra na gitarze i perkusji.

One Direction - Niall Horan (19 lat), Harry Styles (19 lat), Louis Tomlinson (21 lat), Zayn Malik (20 lat), Liam Payne (19 lat.).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz